LIBERTINAL s.r.o.
Poradenství, oddlužení, zastavení exekuce, dražby

Nacházíte se výhradně na centrální webové stránce společnosti LIBERTINAL. Společnost se specializuje na poskytování poradenství a přímé pomoci spotřebitelům, kteří v důsledku změny životní situace nemohou řádně platit své dluhy.

Bezplatná konzultace!


ZKUŠENOSTI KLIENTŮ|DOPORUČENÍ:

Jaroslava Schronková, Karviná

Dobrý den,
já i můj přítel máme dle údajů v insolvenčním rejstříku povolené oddlužením. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaši pomoc a podporu. Za Váš velice lidský přístup.
S pozdravem
Schronková

Marie Žáčková, Jižní Morava

Dobrý den Vážená společnosti,
ráda bych touto cestou moc poděkovala Vaší společnosti za profesionální a zejména lidský přístup v řešení mé finanční záležitosti. Vždy jste okamžitě reagovali na mé telefonické i meilové dotazy a ochotně mě provedli i vyplněním "balíčku". Podávám návrh na oddlužení a jsem opravdu velmi vděčná za toto řešení své svízelné finanční situace. Rozhodně využiji vaši nabídku poradenství a pomoci po celou dobu insolvenčního řízení. Ještě jednou moc děkuji za vše co jste pro mě udělali a věřím, že se na Vás můžu obracet s důvěrou i nadále.
Mgr. Marie Žáčková

Pavla Zahradníková , Šumperk

Vážená společnost,
i přesto, že jsem momentálně nezaměstnaná jsem díky vám mohla uplatnit pojistku v případě ztráty zaměstnání. Velmi mi to pomohlo, moc vám děkuji. Mějte se hezky.

Tomáš Martínek, Nový Jičín

Vážení,
dneska mi schválili úvěr, který jste mi zprostředkovali. Děkuji za pomoc.

Hezký večer, Martínek

VÍCE ZDE

Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství