LIBERTINAL s.r.o.
Poradenství, oddlužení, zastavení exekuce, dražby

Nacházíte se výhradně na centrální webové stránce společnosti LIBERTINAL. Společnost se specializuje na poskytování poradenství a přímé pomoci spotřebitelům, kteří v důsledku změny životní situace nemohou řádně platit své dluhy.

Bezplatná konzultace!


OTÁZKY|ODPOVĚDI

V případě, že bych si chtěla sjednat celý balíček pojistění pro případ ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidy třetího stupně a úmrtí. Jaké jsou podmínky?
Podmínkou je být mladší 60ti let. Nebýt ve starobním, částečném nebo plném invalidním důchodu. Nebýt ve zkušební době. Být dle svého vědomí zdráv. Nebýt v pracovní neschopnosti nebo nebýt nemocen za uplynulých 12 měsíců déle než 30 po sobě jdoucích dní. Nesmíte zrušit okamžitě se zaměstnavatelem pracovní poměr, nebo být zrušen z jeho strany. Neobdržet od zaměstnavatele nebo naopak návrh na skončení pracovního poměru.

Na svých webovkách máte uvedený zajištěný a nezajištěný věřitel, jaký je rozdíl, co to znamená?
Jednoduše řečeno, zajištěný věřitel je věřitel, jehož pohledávka je zajištěna majetkem náležící do majetkové podstaty (např. zástavním právem). Nezajištěný věřitel, je věřitel jehož pohledávka není zajištěná majetkem.

Co znamená movitý a nemovitý majetek?
Movitý majetek, jsou fyzické předměty, jako jsou výrobní stroje, automobily, zařízení nebo materiál (televize, pračka, automobil atd.) Nemovitý majetek, je majetek vázaný s půdou, jako pozemky, budovy a vlastněné prostory.

Prosím o vysvětlení pojmu oddlužení?
Jedná se o řešení úpadku nebo hrozícího úpadku.

Jste schopni zajistit úvěr, půjčku?
naše společnost nabízí několik produktů v návaznosti na složitost situace dlužníka, od mírných opatření a mírného zásahu, až po radikální zásahy. Půjčky jsme schopni zajistit. Jsme však společnost, která se výhradně zabívá pomoci spotřebitelům ve finanční tísni, každý klient je řešen individuálně a ne vždy, je půjčka nejlepším řešení. Podmínky se liší od individuálnosti případu.

Dobrý den, mám otázku. Jsem zaměstnána na dobu neurčitou a majetkem ručit nemohu... Ano na můj majetek je uvalena exekuce, kterou se snažím splácet. Můj čistý měsíční příjem je okolo 16 000 a partnerův příjem okolo 10 000... Výše všech dluhů je kolem 170 000 kč... Moc děkuji za odpoveď.
Ve Vašem případě nabízíme dvě řešení:
Jednou z možností, je obrátit se přímo na věřitele a s nimi se domluvit na splácení dluhu, nebo na novém splátkovém kalendáři. Splátka by měla být navržena v takové výši, aby věřitel na ní přistoupil. V případě, že se dohodnete, požádejte ho o zastavení vedené exekuce u příslušného exekutorského úřadu. Na trhu je mnoho firem, které nabízí právě a pouze tyto služby. Klient přinese sebou kontakty na věřitele, ty uvedené firmy obvolají a domluví se na výhodnějších podmínkách pro obě strany. Tyto firmy za tuto činnost vybírají nemalé provize a ne vždy mají takový úspěch, jako by o to žádali sami dlužníci. Jedna z nejzákladnějších věcí je komunikace s věřiteli. On chce své peníze zpět a vy chcete dluh splatit.
Pokud by komunikace a vyjednávání nebylo možné, nabízíme možnost oddlužení dle insolvečního rejstříku. Činností se zabýváme a pomohli bychom Vám s potřebným návrhem na povolení oddlužení.


VÍCE ZDE

Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství Oddlužení, osobní bankrot, insolvence, pojištění, půjčky, finanční poradenství